معرفی و تاریخچه

صندوق قرض الحسنه ولی عصر(عج) عشق آباد، در سال 1387، با همت والای جمعی از خیران و دلسوزان صنف ولی عصر(عج) استان عشق آباد، در راستای توسعه و ترویج سنت نیکوی قرض الحسنه و رفع خلاء نیاز به مجموعه ای کلان و تشکیلاتی برای رفع نیاز به پشتوانه مالی برای فعالان صنف ولی عصر(عج) و سایر افراد نیازمند مرتبط، تاسیس و فعالیت خود را آغاز نمود و در تاریخ اول بهمن 1381 با تلاش اعضاء محترم هیئت مدیره در قالب صندوق قرض الحسنه با شماره 212 به ثبت رسید و این مسیر با لطف حضرت احدیت تا کنون به مدت 18 سال ادامه پیدا کرده و امروزه بحمدالله قابلیت، اعتبار و شانیت صنف ولی عصر(عج) را دارد.

توجه به دیگر نیازهای صنف، همواره مورد اهتمام و توجه هیئت مدیره بوده که از جمله آن ها میتوان به وصول چک انواع بانک ها و انتقال وجه از حساب های صندوق به حساب همه بانک های سراسر کشور اشاره نمود. لذا تدابیری اندیشیده شد که وصول چک ها به صورت رایگان و بدون دریافت کارمزد انجام شده و واریز وجه به حساب بانکی مشتریان، به صورت متمرکز  و از طریق خدمات الکترونیک و اینترنتی در صندوق انجام شود، تا صندوق بتواند خدمات بهتری را بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتریان، به اعضاء و خیرین امر قرض الحسنه ارائه نماید.

در حال حاضر، صندوق قرض الحسنه ولی عصر(عج) ، علاوه بر پرداخت وام های بدون بهره که افتخاری بزرگ برای صندوق می باشد، توجه به رفع نیاز خانواده های ضعیف و نیازمند و امر ازدواج و تامین مسکن اقشار آسیب پذیر صنف و غیر صنف، را جزء اهداف جدانشدنی فعالیت های خود قرار داده و به آن توجه جدی دارد.

امید آن داریم، با توجه به دستورات ائمه معصومین علیهم السلام و اهمیت موسسات قرض الحسنه شاهد همیاری و همدلی همه عزیزان صنف و خیرین در جهت رشد و توفیق صندوق قرض الحسنه ولی عصر(عج) در تمامی عرصه ها باشیم.

ان شاء الله تعالی

اهداف و برنامه ها

 

  • ترویج سنت  قرض الحسنه
  • ترویج و توسعه فرهنگ بانکداری اسلامی
  • اعطای تسهیلات قرض الحسنه بدون سود (با کارمزد حداکثر 2درصد)
  • رفع کلیه نیازهای خدمات بانکی مشتریان (وصول چک، pos، انتقالات و ...)
  • مشتری مداری و جلب رضایت مشتری
  • تکمیل و ترویج خدمات الکترونیک، در راستای تکریم ارباب رجوع
  • مشارکت در امور خیریه و عام المنفعه و اعطای وام به نیازمندان
پیام مدیرعامل

تماس باما

ولی عصر (عج) عشق آباد

صندوق قرض الحسنه

نام کاربری
رمز عبور
نکات امنیتی

پیگیری پرداخت های قبلی

شماره پیگیری بانک
جستجو
شماره حساب/ وام
مبلغ
ریال
توضیحات
درگاه پرداخت
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست
ادامه

شناسه پرداخت

راهنمای عملیات
شماره حساب/ وام
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست
نمایش
نکات امنیتی
درخواست نام کاربری و رمز عبور
کد ملی
تلفن همراه
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
بستن